Mecze online

Zawsze interesowałem się sportem, szczególnie piłka nożna jest moją pasją. Często i chętnie oglądam mecze na żywo: w telewizji, bądź bezpośrednio na stadionie ukochanej drużyny. Jednakże ostatnio odkryłem nową możliwość oglądania meczów na żywo – Internet.

Mecz na żywo!

Przez przypadek znalazłem w Internecie link do transmisji meczu Real – Barca. O dziwo, bez zbędnych programów itp, bezpośrednio w przeglądarce WWW, obejrzałem wtedy cały mecz i to w dobrej jakości. Wynik spotkania przemilczę, jednakże tego wieczoru wiele się zmieniło w kwestii oglądania przeze mnie meczów. Od teraz, mecze na żywo oglądam w przeglądarce!

Następnie dowiedziałem się o możliwości oglądania telewizji w necie za pomocą specjalnych programów. Pierwszym na który trafiłem był mecz na żywo, gdzie przy moim łączu – 2mb/s, oglądałem znów cały mecz, bez zacinania, w dużo lepszej jakości, niż przez przeglądarkę WWW.

Jak widać, istnieje kilka możliwości oglądania meczów na żywo. Sam Internet oferuje dwa podstawowe sposoby: oglądanie w przeglądarce WWW (gorsza jakość, ale więcej kanałów) oraz przy pomocy programu p2p (lepsza jakość, mniej kanałów). Tylko od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Tak naprawdę, dla wiernego fana jakiegoś zespołu piłkarskiego, czy hokejowego, każdy sposób na oglądanie swojej drużyny będzie dobry.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat telewizji internetowej i oglądania meczów na żywo w Internecie, ponieważ jest to stare rozwijająca się i mająca przed sobą wielką przyszłość, dziedzina. Gorąco zachęcam do tej formy oglądania meczów na żywo!

Opublikowany przez Mateusz Białek

Myśliciel, wieczny student.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *